Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5