Movies
Ratings
282
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Greatest ExpectationsRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0