Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5