Titles you rated
Match PointRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0