Movies
Ratings
188 No Time to DieRated ★ 3.5 No Time to DieRated ★ 3.5
 Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0 Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
 The Book of FishRated ★ 4.0 The Book of FishRated ★ 4.0
 Space SweepersRated ★ 2.5 Space SweepersRated ★ 2.5
 Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5 Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
 Jojo RabbitRated ★ 4.0 Jojo RabbitRated ★ 4.0
 Knives OutRated ★ 4.0 Knives OutRated ★ 4.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 4.5 The HandmaidenRated ★ 4.5
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5
 Good Will HuntingRated ★ 4.0 Good Will HuntingRated ★ 4.0
 Green BookRated ★ 5.0 Green BookRated ★ 5.0
 MicrohabitatRated ★ 4.0 MicrohabitatRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 Avengers: EndgameRated ★ 4.0 Avengers: EndgameRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 3.5 Extreme JobRated ★ 3.5
 MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5 MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
 TitanicRated ★ 4.5 TitanicRated ★ 4.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 Intimate StrangersRated ★ 4.5 Intimate StrangersRated ★ 4.5