Movies
Ratings
313
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0