Movies
Ratings
218
The MummyRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0