Series
Ratings
70
IljimaeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Little Girl KRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The VirusRated ★ 3.0
Middle School Student ARated ★ 4.5
PresidentRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 3.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
- DamoRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5