Movies
Ratings
245
Ex MachinaRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 1.0
The SignalRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0