Series
Ratings
60
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
March of the Ants Season 3Rated ★ 3.0
March of the Ants Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
March of the Ants Season 1Rated ★ 3.5
March of the Ants Season 2Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5