Titles you rated
- DoubtRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0