Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0