Movies
Ratings
495
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 0.5
Who are You?Rated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 5.0