Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0