Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5