Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 1.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5