Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 4.5- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 5.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 4.5