Titles you rated
Battlestar GalacticaRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 1.5
5th RepublicRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
The Empress of ChinaRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 2.0
SangdoRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0