Titles you rated
- DexterRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 3.5