Movies
Ratings
206
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 1.5
Wild ChildRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 0.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0