Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0