Movies
Ratings
2574
PsychoRated ★ 4.5
Honest Candidate 2Rated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.0
XcaliburRated ★ 1.0