Titles you rated
The TerminatorRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
The Whale HunterRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
HandphoneRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0