Movies
Ratings
604
The CommuterRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Nine LivesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5- Rudolf the Black CatRated ★ 5.0
 
The KingRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0