Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0