Series
Ratings
25 Semantic ErrorRated ★ 3.5 Semantic ErrorRated ★ 3.5
 Assassination ClassroomRated ★ 4.0 Assassination ClassroomRated ★ 4.0
 Infinite ChallengeRated ★ 4.5 Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
 Dream High 2Rated ★ 1.5 Dream High 2Rated ★ 1.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
 Dream HighRated ★ 3.0 Dream HighRated ★ 3.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
 SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0 SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
 SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0 SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
 SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0 SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 The ProducersRated ★ 3.5 The ProducersRated ★ 3.5
 Why Women KillRated ★ 4.0 Why Women KillRated ★ 4.0
 The SimpsonsRated ★ 4.0 The SimpsonsRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Witch HuntRated ★ 1.5 Witch HuntRated ★ 1.5
 Crime Scene 3Rated ★ 4.5 Crime Scene 3Rated ★ 4.5
 Mr. OsomatsuRated ★ 4.5 Mr. OsomatsuRated ★ 4.5