Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Secret in Their EyesRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
GoldRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.5