Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0