Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0