Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 4.5