Series
Ratings
14
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0