Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0