Movies
Ratings
76
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5