Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 1.0
WishRated ★ 1.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 1.0