Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0