Titles you rated
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 5.0- Criminal JusticeRated ★ 4.5
WallanderRated ★ 5.0
Going My HomeRated ★ 5.0- WallanderRated ★ 5.0
- WallanderRated ★ 5.0
Murdoch MysteriesRated ★ 5.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 4.5
Choco BankRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0