Titles you rated
It's What's InsideRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
ElioRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0