Titles you rated
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0