Movies
Ratings
23
TakenRated ★ 1.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
FluRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 5.0