Titles you rated
MinariRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
An Inconvenient TruthRated ★ 3.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0