Movies
Ratings
55
Loving VincentRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0