Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0