Series
Ratings
18
WestworldRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.5
My Horrible BossRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0