Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 0.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Righteous LoveRated ★ 3.5
BloodRated ★ 1.0