Movies
Ratings
317
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
StarletRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5