Movies
Ratings
171
TitanicRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 0.5
MotherRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5