Movies
Ratings
16 Your Name.Rated ★ 2.5 Your Name.Rated ★ 2.5
 The Great GatsbyRated ★ 3.0 The Great GatsbyRated ★ 3.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 The DreamersRated ★ 3.0 The DreamersRated ★ 3.0
 Things to ComeRated ★ 4.0 Things to ComeRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 FuryRated ★ 4.0 FuryRated ★ 4.0
 50/50Rated ★ 5.0 50/50Rated ★ 5.0
 Shutter IslandRated ★ 5.0 Shutter IslandRated ★ 5.0
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 (500) Days of SummerRated ★ 5.0 (500) Days of SummerRated ★ 5.0
 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 Pulp FictionRated ★ 5.0 Pulp FictionRated ★ 5.0