Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
TemptedRated ★ 4.5
JugglersRated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
BloodRated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0