Movies
Ratings
81
HancockRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0