Titles you rated
SwiriRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.0
The King of KingsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.0